Sprachversion:
Nach dem erfolgreichen Abschluss des Baus des Windparks Żnin wurde die Betriebserlaubnis erteilt. Dies ist ein weiterer bedeutender Erfolg für Global Energy als Generalunternehmer, der durch die erfolgreiche Zusammenarbeit mit RWE möglich wurde.
Global-Energy startet weitere Projekte in Zusammenarbeit mit RWE. Diesmal beginnen wir mit der Umsetzung von drei ein-Megawatt-Photovoltaik-Anlagen: Gołaszewo 1.1, Gołaszewo 1.2 und Popowo (woj. wielkopolskie). Die ersten Arbeiten im Zusammenhang mit dem Rammen der Pfosten für die Konstruktion und den Zaun bei PV Gołaszewo haben wir bereits abgeschlossen.
Global Energy hat die Arbeiten am Bau von festen und temporären Straßen, die für Schwertransporte angepasst sind, auf dem Gelände des Windparks Przyrów abgeschlossen. Derzeit beginnen die Lieferungen aller 14 Windturbinen sowie deren schrittweise Montage.
Gemäß dem geplanten Zeitplan wurde ein weiterer Abschnitt des Projekts abgeschlossen, alle 16 Nordex-Windturbinen wurden auf dem Gelände des Windparks Żnin installiert.

W dniu 05-06-2023 r. pożegnaliśmy naszą serdeczną koleżankę Darię. Jej odejście jest dla każdego z nas ogromną stratą.

Daria była nie tylko dobrym współpracownikiem ale przede wszystkim wspaniałym przyjacielem. Była osobą niezwykle cenioną w naszym zespole, nie tylko za swoje wyjątkowe podejście do obowiązków zawodowych, ale też i cudowny charakter. Miała uśmiech na twarzy i serce na dłoni. Była bardzo ambitna, a przy tym pomocna i otwarta na innych ludzi, serdeczna i bardzo lubiana wśród koleżanek i kolegów. Posiadała nie tylko ogromną wiedzę, ale też potrafiła doskonale ją wykorzystać w swojej pracy. Ciepła, skromna, z mnóstwem pomysłów na przyszłość. Nauczyła nas pozytywnego myślenia, aby dążyć do wyznaczonych celów i spełniać marzenia. Zawsze znalazła chwilę czasu aby z każdym z nas porozmawiać, nie była obojętna na drugiego człowieka, potrafiła słuchać i okazywać wsparcie.

Daria, wraz z Twoim nagłym odejściem umarła jakaś cząstka firmy. Firma straciła wspaniałego pracownika, a my przyjaciela. Byłaś niezastąpiona, Twoje odejście pozostawiło po sobie pustkę w naszych sercach, której nikt i nic nie jest w stanie wypełnić. Bez Ciebie nie będzie już tak jak było, puste biurko, apaszka leżąca na nim to tyko rzeczy… a nam będzie brakowało Ciebie.

Byłaś naszym światłem, byłaś naszą ostoją, kiedy odeszłaś to światło zgasło. Śmierć przychodzi nagle i bez zapowiedzi, a w naszych sercach pozostawia rozpacz i spustoszenie. Ogarnia nas ból, żal i smutek. Tak ciężko zrozumieć jej śmierć, młodziutkiej, wspaniałej osoby.

Pozostaje nam jedno, czekać, aż śmierć znów nas połączy. To światło znów rozbłyśnie i nic nas już wtedy nie rozłączy.

Odeszłaś zdecydowanie za wcześnie, miałaś jeszcze tyle planów, marzeń do zrealizowania. Na zawsze pozostaniesz głęboko w naszych sercach i pamięci. Nigdy nie zapomnimy ile dobra uczyniłaś za życia.

Spoczywaj w pokoju biały przebiśniegu.

Bitte beachten Sie, dass unsere Website Cookies und ähnliche Technologien verwendet

Wenn Sie Ihre Browsereinstellungen nicht ändern, stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu

Ich verstehe
FACEBOOK LINKEDIN