Wersja językowa strony:
Po pozytywnym zakończeniu budowy Farmy Wiatrowej Żnin uzyskano pozwolenie na jej użytkowanie. Jest to kolejny niemały sukces Global Energy jako Generalnego Wykonawcy, który był możliwy dzięki pomyślnej współpracy z firmą RWE. 
Global-Energy rusza z kolejnymi projektami w ramach współpracy z firmą RWE. Tym razem rozpoczynamy realizację trzech jednomegawatowych farm fotowoltaicznych: Gołaszewo 1.1, Gołaszewo 1.2 oraz Popowo (woj. wielkopolskie). Pierwsze prace związane z kafarowaniem słupków konstrukcji oraz ogrodzenia na PV Gołaszewo mamy już za sobą. 
Global Energy zakończyła prace zwiazane z budową dróg stałych i tymczasowych dostosowanych do przejazdów ponadnormatywnych na terenie farmy wiatrowej Przyrów. Obecnie rozpoczynają się dostawy wszystkich 14 turbin wiatrowych oraz ich stopniowy montaż.
Zgodnie z zakładanym harmonogramem zakończono kolejny etap inwestycji, zainstalowane zostały wszystkie 16 turbin wiatrowych Nordex na terenie Farmy Wiatrowej Żnin. 

W dniu 05-06-2023 r. pożegnaliśmy naszą serdeczną koleżankę Darię. Jej odejście jest dla każdego z nas ogromną stratą.

Daria była nie tylko dobrym współpracownikiem ale przede wszystkim wspaniałym przyjacielem. Była osobą niezwykle cenioną w naszym zespole, nie tylko za swoje wyjątkowe podejście do obowiązków zawodowych, ale też i cudowny charakter. Miała uśmiech na twarzy i serce na dłoni. Była bardzo ambitna, a przy tym pomocna i otwarta na innych ludzi, serdeczna i bardzo lubiana wśród koleżanek i kolegów. Posiadała nie tylko ogromną wiedzę, ale też potrafiła doskonale ją wykorzystać w swojej pracy. Ciepła, skromna, z mnóstwem pomysłów na przyszłość. Nauczyła nas pozytywnego myślenia, aby dążyć do wyznaczonych celów i spełniać marzenia. Zawsze znalazła chwilę czasu aby z każdym z nas porozmawiać, nie była obojętna na drugiego człowieka, potrafiła słuchać i okazywać wsparcie.

Daria, wraz z Twoim nagłym odejściem umarła jakaś cząstka firmy. Firma straciła wspaniałego pracownika, a my przyjaciela. Byłaś niezastąpiona, Twoje odejście pozostawiło po sobie pustkę w naszych sercach, której nikt i nic nie jest w stanie wypełnić. Bez Ciebie nie będzie już tak jak było, puste biurko, apaszka leżąca na nim to tyko rzeczy… a nam będzie brakowało Ciebie.

Byłaś naszym światłem, byłaś naszą ostoją, kiedy odeszłaś to światło zgasło. Śmierć przychodzi nagle i bez zapowiedzi, a w naszych sercach pozostawia rozpacz i spustoszenie. Ogarnia nas ból, żal i smutek. Tak ciężko zrozumieć jej śmierć, młodziutkiej, wspaniałej osoby.

Pozostaje nam jedno, czekać, aż śmierć znów nas połączy. To światło znów rozbłyśnie i nic nas już wtedy nie rozłączy.

Odeszłaś zdecydowanie za wcześnie, miałaś jeszcze tyle planów, marzeń do zrealizowania. Na zawsze pozostaniesz głęboko w naszych sercach i pamięci. Nigdy nie zapomnimy ile dobra uczyniłaś za życia.

Spoczywaj w pokoju biały przebiśniegu.

Informujemy, że nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę wykorzystywanie plików cookies

Zrozumiałem
FACEBOOK LINKEDIN