Wersja językowa strony:

W dniu 05-06-2023 r. pożegnaliśmy naszą serdeczną koleżankę Darię. Jej odejście jest dla każdego z nas ogromną stratą.

Daria była nie tylko dobrym współpracownikiem ale przede wszystkim wspaniałym przyjacielem. Była osobą niezwykle cenioną w naszym zespole, nie tylko za swoje wyjątkowe podejście do obowiązków zawodowych, ale też i cudowny charakter. Miała uśmiech na twarzy i serce na dłoni. Była bardzo ambitna, a przy tym pomocna i otwarta na innych ludzi, serdeczna i bardzo lubiana wśród koleżanek i kolegów. Posiadała nie tylko ogromną wiedzę, ale też potrafiła doskonale ją wykorzystać w swojej pracy. Ciepła, skromna, z mnóstwem pomysłów na przyszłość. Nauczyła nas pozytywnego myślenia, aby dążyć do wyznaczonych celów i spełniać marzenia. Zawsze znalazła chwilę czasu aby z każdym z nas porozmawiać, nie była obojętna na drugiego człowieka, potrafiła słuchać i okazywać wsparcie.

Daria, wraz z Twoim nagłym odejściem umarła jakaś cząstka firmy. Firma straciła wspaniałego pracownika, a my przyjaciela. Byłaś niezastąpiona, Twoje odejście pozostawiło po sobie pustkę w naszych sercach, której nikt i nic nie jest w stanie wypełnić. Bez Ciebie nie będzie już tak jak było, puste biurko, apaszka leżąca na nim to tyko rzeczy… a nam będzie brakowało Ciebie.

Byłaś naszym światłem, byłaś naszą ostoją, kiedy odeszłaś to światło zgasło. Śmierć przychodzi nagle i bez zapowiedzi, a w naszych sercach pozostawia rozpacz i spustoszenie. Ogarnia nas ból, żal i smutek. Tak ciężko zrozumieć jej śmierć, młodziutkiej, wspaniałej osoby.

Pozostaje nam jedno, czekać, aż śmierć znów nas połączy. To światło znów rozbłyśnie i nic nas już wtedy nie rozłączy.

Odeszłaś zdecydowanie za wcześnie, miałaś jeszcze tyle planów, marzeń do zrealizowania. Na zawsze pozostaniesz głęboko w naszych sercach i pamięci. Nigdy nie zapomnimy ile dobra uczyniłaś za życia.

Spoczywaj w pokoju biały przebiśniegu.

Odyseja Umysłu to przyjazny program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów z całego świata. Oficjalnym patronem finałów w USA jest NASA. Celem programu jest rozwijanie zdolności twórczych: kreatywnego i krytycznego myślenia, tworzenia oryginalnych i skutecznych rozwiązań oraz praktycznego łączenia wiedzy i wyobraźni, nauki i sztuki, rąk i umysłów.
W tym roku Global-Energy wspiera utalentowane dzieci z naszego miasta Szczecin! Drużyna, którą wspieramy dostała się do finału Odysei Umysłu, który odbędzie się w Michagan State University w USA . Trzymamy kciuki!

Już po raz trzeci firma Global-Energy miała okazję uczestniczyć w organizowanym przez RWE światowym dniu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dzień pełen wrażeń, wyzwań i owocnych rozmów zakończył się wręczeniem nagród dla osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do krzewienia zasad bezpieczeństwa na budowie.
Nagrody specjalne otrzymał Zarząd firmy Global – Energy oraz brygadziści.

Global-Energy Sp. z o.o. zrealizuje zakres drogowy dla Garda Sp. z o.o. Sp. K. na terenie Farmy wiatrowej Złotów (3 elektrownie wiatrowe). Przewidywane zakończenie robót drogowych – czerwiec 2023.

Informujemy, że nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę wykorzystywanie plików cookies

Zrozumiałem
FACEBOOK LINKEDIN