Language version:

W dniu 05-06-2023 r. pożegnaliśmy naszą serdeczną koleżankę Darię. Jej odejście jest dla każdego z nas ogromną stratą.

Daria była nie tylko dobrym współpracownikiem ale przede wszystkim wspaniałym przyjacielem. Była osobą niezwykle cenioną w naszym zespole, nie tylko za swoje wyjątkowe podejście do obowiązków zawodowych, ale też i cudowny charakter. Miała uśmiech na twarzy i serce na dłoni. Była bardzo ambitna, a przy tym pomocna i otwarta na innych ludzi, serdeczna i bardzo lubiana wśród koleżanek i kolegów. Posiadała nie tylko ogromną wiedzę, ale też potrafiła doskonale ją wykorzystać w swojej pracy. Ciepła, skromna, z mnóstwem pomysłów na przyszłość. Nauczyła nas pozytywnego myślenia, aby dążyć do wyznaczonych celów i spełniać marzenia. Zawsze znalazła chwilę czasu aby z każdym z nas porozmawiać, nie była obojętna na drugiego człowieka, potrafiła słuchać i okazywać wsparcie.

Daria, wraz z Twoim nagłym odejściem umarła jakaś cząstka firmy. Firma straciła wspaniałego pracownika, a my przyjaciela. Byłaś niezastąpiona, Twoje odejście pozostawiło po sobie pustkę w naszych sercach, której nikt i nic nie jest w stanie wypełnić. Bez Ciebie nie będzie już tak jak było, puste biurko, apaszka leżąca na nim to tyko rzeczy… a nam będzie brakowało Ciebie.

Byłaś naszym światłem, byłaś naszą ostoją, kiedy odeszłaś to światło zgasło. Śmierć przychodzi nagle i bez zapowiedzi, a w naszych sercach pozostawia rozpacz i spustoszenie. Ogarnia nas ból, żal i smutek. Tak ciężko zrozumieć jej śmierć, młodziutkiej, wspaniałej osoby.

Pozostaje nam jedno, czekać, aż śmierć znów nas połączy. To światło znów rozbłyśnie i nic nas już wtedy nie rozłączy.

Odeszłaś zdecydowanie za wcześnie, miałaś jeszcze tyle planów, marzeń do zrealizowania. Na zawsze pozostaniesz głęboko w naszych sercach i pamięci. Nigdy nie zapomnimy ile dobra uczyniłaś za życia.

Spoczywaj w pokoju biały przebiśniegu.

Odyssey of the Mind is a friendly educational programme carried out in the form of an international competition, in which tens of thousands of students from all over the world take part every year. The official patron of the US finals is NASA. The aim of the programme is to develop creative abilities: to think creatively and critically, to produce original and effective solutions, and to combine knowledge and imagination, science and art, hands and minds in practice.
This year Global-Energy is supporting talented children from our city of Szczecin! The team we are supporting has made it to the Odyssey of the Mind finals, which will be held at Michagan State University, USA . We are keeping our fingers crossed!

Już po raz trzeci firma Global-Energy miała okazję uczestniczyć w organizowanym przez RWE światowym dniu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dzień pełen wrażeń, wyzwań i owocnych rozmów zakończył się wręczeniem nagród dla osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do krzewienia zasad bezpieczeństwa na budowie.
Nagrody specjalne otrzymał Zarząd firmy Global – Energy oraz brygadziści.

Global-Energy Sp. z o.o. zrealizuje zakres drogowy dla Garda Sp. z o.o. Sp. K. na terenie Farmy wiatrowej Złotów (3 elektrownie wiatrowe). Przewidywane zakończenie robót drogowych – czerwiec 2023.

Please be advised that our site uses cookies and similar technologies

If you do not change your browser settings, you agree to the use of cookies

I understand
FACEBOOK LINKEDIN